Pamirštų fūrų labirintas

Pamirštų fūrų labirintas

Pradėdamas rašyti tinklaraštį, šį nedidelį objektą pasirinkau pirmuoju. Tokio tipo objektams visada jaučiu bene didžiausią trauką ir kylantį smalsumą.

Apleistas transportas

Nuo pat pirmųjų bandymų užsiimti miesto tyrinėjimo veikla iki šiol viena įdomiausių atrastų objektų kategorijų išliko apleistos transporto priemonės, paliktos nuošaliose aikštelėse, laukuose ir kitose, dažnai nestandartinėse vietovėse. Lietuvoje jų netrūksta, tiesa, radęs tokią vietą po kelių savaičių ar mėnesio gali ir neberasti. Visgi tai transportas. Realus pavyzdys, kurį pavyko užfiksuoti 2019-ųjų pabaigoje – Kaune važinėję troleibusai Škoda 14Tr. Laikinai atsidūrę aerodromo teritorijoje ir nuniokoti vandalų grįžo atgal į autobusų parką, o vėliau buvo parduoti aukcione, bet tai jau kita istorija.

Pamirštos fūros

Štai, šį kartą pramoniniame miesto rajone pavyko rasti gana nemažą aikštelę, tiesiog prigrūstą vilkikų ir jų priekabų. Būtent jų kiekis ir išduoda, kad daugelis iš teritorijoje sustatytos technikos nebėra naudojama. Palyginus senesnes palydovines nuotraukas, tapo aišku, kad kai kurie iš čia stovinčių vilkikų jau ilgokai užsibuvo šioje teritorijoje, kai kurių pamatyti jau nesuspėjau. Ateityje, matyt, vaizdas ir toliau keisis, tačiau dabartinę situaciją pamatyti galite patys.

Juodas automobilis
Puspriekabės
Baltos spalvos vilkikas
Korozijos pažeistas kabinos rėmas
Vilkiko kabinos vidus
Vilkikų kabinos
Vilkiko kabinos nugarinė pusė
Tarpas tarp puspriekabių
"Scania" vilkikas
"Samsonas" puspriekabė
Puspriekabė lūžusiu karkasu
Kuro pylimo stotelė, rodanti kuro kiekį ir kainą litais
Puspriekabė su kukurūzų atvaizdu
Apardyti vilkikai
"Renault" vilkikai su "Coca-Cola" logotipais bei išimta važiuoklė
"Coca-cola" logotipas
Puspriekabės iš viršaus
Teritorija iš aukščiau

Ačiū, kad skaitėte

Štai toks pakankamai kuklus, pirmasis objektas šiame tinklalapyje. Kita vieta, kurią planuoju pristatyti – kur kas didesnė, turinti įdomią istoriją - Palemono keramika. Ją pasistengsiu perteikti keliais formatais, o šiam kartui tiek.

Komentarai